Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kihez forduljak segítségért?

Szaga81 kérdése:

Kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha valaki ezt olvassa, és tudd valamit hogy kijussak ebből a helyzetből, megköszönöm a tanácsokat. 33 éves férfi vagyok, jelenleg vidéken élek, anyukámmal és nagymamámmal.. Az életem mélyrepülésem már gyerekkoromban elkezdődött, mert nagyon szegény családból származom, volt úgy hogy egész télen át vászon torna cipőbe jártam suliba, ráadásul anyukám sokat ivott. Nagyon sokszor próbáltam meneküli itthonról még így felnőtt fejjel is, de sajnos elkövettem egy hibát, ami végül is nem tűnt annak mert jót akartam, ahol laktunk azt életveszélyesnek nyilvánították és vettem fel hitelt és vettem egy házat, ahol most élek a nagyival meg anyukámmal. Sajnos mostanság eljutottam oda hogy nem bírom fizetni, anyukám nem tud segíteni mert ő még mindig alkoholista és nem dolgozik, nagymamámnak autóbalesete volt ami rokkanttá tette bár jól van szellemileg nagyon, de most volt túl egy nagy traumán mert daganatos lett.. És ezt mind súlyosbítsa az én hülyeségem is mert több hitelem is van amit azért vettem fel hogy felújítsam a lakást hogy végre normális körülmények között élhessek, hogy meglegyen amit gyerekoromba nem kaptam meg.. Sokszor elköltöztem innen hogy önálló lehessek de sajnos két életet nem tudok finanszírozni és haza kellett jönnöm. Egész életembe volt munkahelyem és dolgozom most is, csak már odáig fajultak a dolgok hogy lassan 2 éve nem tudok ruhát se venni, mert a fizetésem az adósságok miatt leterhelődött, vajas kenyéren és cukrozott tejen élek a legtöbbször. Egy farmerom van amin felül már nincs gomb, meg egy vászon nadrágom, a munkahelyen ciki átöltözöm mert tartok tőle hogy észre veszik hogy lyukas az alsóm.. És ez nem normális 33 évesen.. Jó képű férfinak mondanak és már azon is gondolkoztam hogy a szexiparban nézek körbe, csak hogy ki tudjak mászni ebből.. Annyira kilátástalan a dolog..Segítsetek! Hogyan másszak ki ebből? Tényleg nem tudja egyenesbe hozni magát az ember ha már ebbe született bele??

2013. márc. 28. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom hogyan segíthetnék

melyik megyében laksz amúgy?

2013. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szabolcs megyében lakom..
2013. márc. 29. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!