Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segíthetek Valaki (k) nek?

Segíthetek Valaki (k) nek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok szomorú embert látok itt a kommentek alapján és arra gondoltam h aki akarja az nyugodtan leírhatja nekem a gondját és megpróbálok segíteni. ha nem szégyeled ide is írhatod de lehet üzenet is.

17éves lány vagyok sajnos nem túl sok élettapasztalattal de sok bennem az empátia mások iránt és szívesen adok annak tanácsot aki szeretné.



2013. márc. 29. 07:18
1 2
 1/16 poet1 ***** válasza:
Nekem nincs gond, de gratulálok a felajánláshoz, én is mindig keresek olyanokat,akik segítségre szorulnak itt. Sok sikert!
2013. márc. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy!Szerintem nezz at a csaladi kapcsolatokhoz,ott rengeteg emberke var tanacsra-sokan kozuluk tizenevesek.
2013. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! (:
2013. márc. 29. 07:45
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem szégyenlem de attól tartok nem tudsz segíteni, és még jönnének a szkeptikus komik is. Azért aranyos vagy :)
2013. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szia 4! :)

lehet h nem tudok de ha gondolod leírhatod hátha jobb lesz. persze nem erőszak! (:

2013. márc. 29. 19:40
 6/16 anonim ***** válasza:
Oké! Hát egy ideje egy albínó fiúval álmodok, és mindig emlékszem rá, szinte érzem őt a tudatomban, mintha ismerném, mintha létezne. Egy ismerősöm azt mondta, hogy azért mert ő olyan mint én, vmiféle kapocs van köztünk. De igen, ezt én is éreztem. Szeretném őt megtalálni csak nem tudom, hogy lehetne. Csak annyit tudok, hogy 22-23 éves és Görögországban él. (na most jöhetnek a szkeptikus kommentek)
2013. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem lehet h van valaki az ismerőseid között akihez vonzódsz vagy csak simán tetszik neked és Ő "jelenik meg" álmodban ennek az albinó fiúnak a képében? vagy nem emlékeztet valakire akit nagyon szeretsz/szerettél és nem tudod kiverni a fejedből?
2013. márc. 30. 05:33
 8/16 anonim ***** válasza:
Senkire nem emlékeztet, soha nem láttam hozzáfoghatót, sokan bizonytalanok az albínókkal szemben, de valahogy érzem, hogy ő jó, és nem vagyok szerelmes belé, hanem csak szeretem (bár ezt nem tudom hogyan szavakba önteni)
2013. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ilyet én is érzek...csak nálam a korkülönbség okoz bajt. annyira szeretem h az már túlmutat a szerelmen és sokkal több annál. befolyásolja a szerelmi életem mert nem tudok más fiúra lehetséges páromként tekinteni. neked is van ilyen?
2013. márc. 30. 10:18
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, nekem van párom és őt szerelemmel szeretem, ragaszkodok hozzá, de ehhez az albínó fiúhoz is, csak hozzá teljesen máshogy, mert úgy érzem valami más köt hozzá, de ő is idősebb nálam.


Megkérdezhetem hogy a te esetedben mennyi a korkülönbség és kinek a javára?

2013. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!