Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy agresszív és...

Mit tegyek, hogy agresszív és gonosz legyek azokkal akik bántottak? Mit tegyek, hogy tartsanak/féljenek tőlem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
ez nem megoldás. inkább beszélj velük. de agresszív meg gonosz nem tudsz lenni, ezt nem lehet tanulni. vagy jön magától vagy nem. ha tanulod, úgysem leszel hiteles, és nem fognak tőled félni...
2008. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Igyal meg egy felest, es ontsd le benzinnel oket. Meggyujtani nem kotelezo, de hasznos.
2008. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ezt kérdezed soha nem leszel agresszív vagy gonosz,gondolom nem ilyen nevelést kaptál a szüleidtől.

Megbocsátani tudni kell,te inkább ilyen tipus vagy.

Nem fognak tőled félni mert te JÓ ember vagy.

2008. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jóemberség, hogy ha bántják, akkor nem reagál rá.

Én is jó embernek tartom magam, azokkal szemben akiket szeretek. De akik bántanak azokat nem szeretem és az isten irgalmazzon nekik, mert én nem fogok.


A lényeg, hogy azonnal meg kell torolni minden atrocitást, nem szabad halogatni.

2008. jún. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hasonlóképpen érzek én is.

Ajánlom neked a Breaking Bad című sorozatot, ami arról szól, hogy egy hétköznapi JÓ emberből hogyan válik egy velejéig ROSSZ, gonosz ember. Sokat lehet belőle "tanulni".

2013. szept. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyszerű mindenkibe van egy tanult őnuralom de ezt ki lehet kapcsolni könyen nálam ép elég ha arra gondolok hogy mit tetek velem de ha nem hatásos akkor huzd fel magad és kész.Vagy ha félelmet akkarsz okozni akkor ne légy málészájú néz rea ugy mint a támadó kutyára szorits esze az öklödet és az álkapcsodat fontos hogy mélyen a szemibe néz s ha véletlenül szol valamit és az nem tetsyik neked akkor mélytorokból ordits neki.És ha ez se elég akkor várd meg a pilanatot mikor elérri az adrelalin szintje a menyország kapuját akkor futamony meg felé.Na itt két opcio van ha nem fut el tiszta erődből üsd meg és ha el fut akkor amikor találkozol vele akkor a földig szégyenitsd le na Kb enyi
2017. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!