Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok lopni? (bevásárlóköz...

Szoktatok lopni? (bevásárlóközpontban, élelmiszerboltban)

Figyelt kérdés
Én még sosem loptam, nem mernék :D de nagyon izgat a téma.. :D volt már olyan, hogy leszedtétek azt a biztonsági izét a ruhákról, felhúztátok a ruhát az öltözőben és kisétáltatok, vagy esetleg 'becsúszott' a táskába pár tábla csoki?
2013. márc. 30. 20:09
 1/6 anonim válasza:
nem
2013. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
More hát minke mindig lopunk de főleg a teszkóbó XD egyébként Nem.
2013. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
talán 6 éves voltam mikor loptam egy nesquik csokit, azóta nem, persze ha a torrent és társai nem számít annak
2013. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tolvaj, nem ilyen céllal megyek be egy üzletbe. De ha veszek 3 tábla csokit, ami nem egy árba van, egymásra rakva rakom le a pultra (természetesen a legolcsóbb van legfelül) és a pénztáros csak a felső árát nézi meg... hát erről nem én tehetek :D

De arról már igen, hogy kérek egy doboz cigit és megkér, hogy kifele a másik pult feletti szerkényből én vegyem le, és véletlenül 3 doboz akad a kezembe...

Arról is én tehetek, ha bemegyek a mobilüzletbe, hogy a telefonomra tokot próbálgassak. Aztán még nézelődök egy kicsit, után egy köszi, majd még visszanézekkel kimegyek az üzletből... persze a tokot elfelejtettem visszaadni... de az eladó is elfelejtette visszakérni..

Amúgy kb ez a 3 "lopás" volt az életembe. Nem akarok lopni, de ha úgy hozza a helyzet :)


Ez is egy szakma... bár elég piti és csak a "kicsik" foglalkoznak ilyenekkel, de szerintem ne próbáld ki, ha nem ezen az úton akarsz elkezdeni tevékenykedni az életben...

Ha meg izgalmat keresel van sok már lehetőség is, ahol úgymond senkit sem károsítasz meg semmilyen formában.

Mellesleg megjegyzem, hogy vissza fog ütni az életben a legapróbb vétség is, amit teszel. Persze a jó cselekedetek is visszaütnek :)

2013. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen hülye kérdés ez,szerintem nincs értelme lopni am.nem
2013. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem loptam se bevásárlóközpontból se élelmiszerboltból még:D
2013. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!