Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi Európa 10 leghosszabb...

Mi Európa 10 leghosszabb folyóját és 10 2500 méternél magasabb hegységét?

Figyelt kérdés
ha valaki tudja, kérem írja meg őket... nagyon megköszönném, kérlek segítsetek, Földrajz házi feladathoz kell.
2009. szept. 19. 18:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul fogalmaztam! Európa 10 leghosszabb folyólya és 10 olyan hegysége kellene, ami 2500 méternél magasabb. Köszönöm!
2009. szept. 19. 18:53
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

Európa legmagasabb hegysége pedig:

Európa Elbrusz 5642 m Oroszország

102 500 méteres hegy nincs!

2009. szept. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaa értem, 2500 méternél magasabb kell 10 darab :D
2009. szept. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De amúgy használd a google-t, írd be hogy folyó európa és hasonlítgasd össze, hogy melyik a leghosszabb tíz, de ne mással csináltasd meg a házid. Nem hiszem, hogy olyan bonyolult lenne a neten megkeresni.
2009. szept. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem mással csináltatom, hanem én már kerestem, Anyum is kereste és csak 7 folyót találtunk, semmi mást, ezért tettem fel nektek a kérdés. Persze ha ilyen bunkón állsz mindenhez, akkor inkább nincs szükségem a segítségedre, kösz.
2009. szept. 20. 08:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja bocs, akkor légyszi az én válaszomat ne használd fel a házid megírásában. De tényleg nem hiszem el, hogy akkora kaland lenne megkeresni Európa hegyeit és folyóit, és összehasonlítani, hogy melyik a leghosszabb és a legmagasabb. Ha meg neten nem találod, akkor el lehet menni könyvtárba (képzeld, régen mindent ott kerestek meg az emberek).
2009. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké, akkor menj könyvtárba, nem érdekel, hogy mit ugatsz itt, majd eldöntöm mit akarok csinálni. Igazán átláthatnád a helyzetet. Amúgy meg a te hozzászólásodat fel se tudtam használni, mivel semmi értelmeset vagy fontosat nem írtál... ;)
2009. szept. 26. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek írsz ki kérdést??? Kapj már a fejedhez ember! Menjek ÉN könyvtárba? Talán az én házifeladatom? Már bánom, hogy egyáltalán arra vettem a fáradtságot, hogy a neten keressek neked bármit. Az iskolában a tanárnak is azt mondod, hogy nem érdekel mit ugat, ha megmondja, hogy mit kéne csinálnod? Szánalmas vagy.
2009. szept. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak nem azért írtam ide, hosz fikázz és itt ugassál, hanem azért mert én kerestem, nem találtam és gondoltam, hogy hátha akad valaki, akinek már volt ez a házi feladata vagy tudja őket, mert már tanulták és szívesen megírná. Olyan homály vagy. Gondolkodj kicsit. -.-
2009. szept. 27. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem mondod, hogy gondolkodjak egy kicsit? Neked kéne, ha egy ilyen egyszerű feladatot nem tudsz megoldani.
2009. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!