Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecraft-ba ha beraktam ezt...

Minecraft-ba ha beraktam ezt a modot miért nem akar elindulni a minecraft?

Figyelt kérdés
minecraftba beraktam video alapján a shaders modot de amikor megnyitom a minecraftot és belépek akkor nem adja ki a menüpontot hanem csak egy fekete valamit.1.5 a minecraftom és nem eredeti hanem hu-minecraft, biztos hogy a mod 1.5-ös.szóval mi lehet a baj?válaszokat köszi
2013. márc. 31. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:

A Shaders mod-hoz kell az Optifine mod, hogy működjön, és mindkettőnek megfelelő verziónak kell lennie. Keresd meg az eredeti blogposztokat:

[link]

[link]


A Shader mod mégcsak a Minecraft 1.4.7-hez készült el, úgyhogy 1.5-el nem tudod használni.


ha van egy 1.4.7-ed akkor ahhoz a legújabb GLSL kell, és (ahogy az a fórum posztban le is van írva) az OptiFine HD Ultra D5, semmilyen más verzió nem lesz jó.


ha mindez megvan, és akkor be kell másolnod a zipből a minecraft.jar-ba először az optifine, aztán a shaders modot, és ne felejsd el letörölni a META-INF könyvtárat benne.


Ne felejd el, hogy ha update-eled a minecraftodat elveszik az összes mod-od.

2013. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!