Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valaki úgy FBI ügynök,...

Lehet valaki úgy FBI ügynök, hogy nem rendőrtisztit végzett? Mi kell ahhoz hogy FBI ügynök lehessen egy magyar állampolgár? Az akadémia előtt kell valamilyen rendtisztit végezni, vagy valamilyen főiskolát?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy kell hozzá rendőri előképzettség vagy pedig valamilyen diploma. Ráadásul gondolom amerikai állampolgárnak is kell lenned. De az egész képzés nagyon húzós. A végletekig terhelik a hallgatókat tanulásban is meg fizikailag is. Ez azért kell, hogy majd ügynökként is bírják a strapát.
2013. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat.!:)
2013. ápr. 1. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,mivel az FBI csak 3 Európai országgal ál szoros kapcsolatban,amibe mi is bele tartozunk,talán lehetsz FBI-os de angol nyelv szerintem tuti közelező,és nem olyan húzos mint ahogy mondják,kb kiképzésben azt kapod mint egy rendőr,feltéve ha nem vagy nagyon okos mert akkor úgy tudom ohgy ezeket elnézik,teszem fel van olyan ember aki olyan betegségben szenved hogy amit egyszer elolvas azt simán vissza tudja mondani,tehát rettentően jó a memórája annak nem kell.De kézdezd meg az FBI-t mert szokott itt lenni Magyarországon :D Még az igazgató is el szokott jönni.
2013. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!