Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki segítene azt megkösz...

Ha valaki segítene azt megköszönném! Samsung Galaxy Mini USB csatlakoztatásával van gondom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam Samsung Galaxy Mini telefont és nemtudom csatlakoztatni az USB-t. Utána olvastam meg minden és nekem Kiessel sem működik. Behozza meg minden de azt írja ki, hogy csatlakozik és tölt... szerintem napokig is töltene..:( ez miért van? mit tudok csinálni? valaki segítsen légyszi, hogy hogy tudnám az USB-t telepíteni, hogy tudjak zenéket tenni a telóra meg ilyenek. Köszönöm Szépen! :)

2013. ápr. 1. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:

1 Amennyiben fájlokat szeretne átmásolni a

memóriakártyára, vagy a memóriakártyáról, helyezzen

memóriakártyát a készülékbe.

2 Számítógépes adatkábellel kösse össze a készülék

többcélú aljzatát a számítógéppel.

3 Nyissa meg a gyorsgombok panelt.

4 Válassza az USB csatlakoztatva → USB-tároló

csatlakoztatása → OK lehetőséget.

5 Mappa megnyitása fájlok megtekintéséhez.

6 Másolja át a fájlokat a számítógépről a memóriakártyára.

7 Ha befejezte, válassza a USB-tároló kikapcsolása

lehetőséget.

2013. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kell a telefonhoz mini SD kártya, arról át lehet másolni pl. fotókat a számítógépre. Az internetet engedélyezni kell a tűzfalon, mert biztonsági okokból az eszköz felismerése nem automatikus. XP-ben tudom: Vezérlőpult/Hardver hozzáadása.
2013. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. kérdező: köszönöm a válaszodat, de nekem nem jön be olyan lehetőség a gépen miután bedugtam az USB-t, hogy mappa megnyitása a fájlok megtekintéséhez :/

2. kérdező: neked is köszönöm a választ, van benne memória kártya, de nem tudom, hogy lehet dolgokat átmásolni gépre :/

2013. ápr. 1. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:

A 4. pontban leírtakat a telefonodon hajtsd végre.

Majd ezek után fog megjelenni a gépen az ablak.

2013. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket megcsináltam, de az ablak még mindig nem jön be a gépen csak, hogy a varázsló nem talál ezt meg azt és, hogy az eszköz nem található. a régi telefonomnál (Samsung S5230) is kiírta ezt, de az ablak attól még bejött :/
2013. ápr. 2. 02:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jelzi a mobil a csatlakozást, akkor látnod kell a számítógépes monitoron is ezt. A jobb alsó sarokban. Nekem sem indul el automatikusan, a Total Commandert szoktam megnyitni, ott az E vagy F meghajtót (USB portot) kell megnyitni. Ekkor látni fogod, mi van pl. az SD kártyán. Sőt ha a Total Commander bal oldalán megnyitsz egy fájlt, át is tudod másolni.
2013. ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ez is Samsung Galaxy Mini2 okostelefon.
2013. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben nincs véletlenül letiltva?
2013. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!