Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki fogadott már "örökbe"...

Valaki fogadott már "örökbe" katonát?

Figyelt kérdés
Ezen a honlapom ( [link] találtam rá arra a lehetőségre, miszerint "örökbe" lehet fogadni katonát. Ami abból áll, hogy írhatsz neki levelet vagy csomagot is küldhetsz. Mindezt úgy, hogy nem is ismered(még). Én szeretnék egyet örökbe fogadni és levelezni vele(még ha esetleg nem is válaszol). Tapasztalatok? nagyon szépen köszönöm.

2013. ápr. 1. 20:06
 1/4 anonim válasza:
:-))) Ez jóóóó :D
2013. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is:)) de kíváncsi vagyok valakinek a tapasztalatára..:)
2013. ápr. 2. 12:51
 3/4 anonim válasza:
Én most regisztráltam az oldalon. Kiváncsi vagyok rá , hogy milyen is ez. Te adoptaltal mar ?
2013. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem én még nem, de erősen tervezem, csak akkor szeretnék beregisztrálni, ha vállalni tudom majd a rendszeres írás, nem akarom ellébecolni. Esetleg leírnád majd ha történik valami? Nagyon megköszönném:).
2013. ápr. 17. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!