Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ilyen szinten...

Mit tegyek ha ilyen szinten piszkálnak?

Figyelt kérdés

Van a suliban pár lány akik teljesen kikészítenek..

Valaki az osztályunkban keveri a sz*rt "körülöttem", ennek köszönhetően az a pár lány odajön hozzám, hogy én megint pofáztam róluk, meg így meg úgy.. holott, szinte nem is ismerem őket. Van hogy beszólogatnak, hogy kövér vagyok, meg malac, disznó, van hogy odakiabálnak hogy fuuh de ronda, meg hasonlók. Ez engem nagyon zavar, mert az a típus vagyok, aki a "szívére vesz" mindent, és hát persze rosszul esik. 2-3 hete elkezdtem éheztetni magam, azért hogy lefogyjak, és akkor hátha nem piszkálnak. Rossz döntés volt, mert suliban rosszul lettem, és Anyunak el kellett jönnie értem. Az orvosom táplálkozási zavart "diagnosztizált" , és azt mondta, ennek nagyon súlyos következményei is lehetnek, akár anorexiához is vezethet, és pszcihológushoz is elküldött . Nagyon fáj, hogy piszkálnak, az osztályunkba, meg csak 2-3-4 ember van, aki beszél velem, a többi egyáltalán. A legjobb barátnőmmel összevesztem egy srác miatt, onnan kezdődött minden. Szóltam Anyunak, ő beszélt az osztályfőnökünkkel, aki azt mondta nekem, hogy mondjam kik piszkálnak, és beszél velük... szerintem ez nem lenne jó döntés, mert félek a bosszútól, vagy hogy megvernek, vagy ilyesmi. Azon is gondolkodtam, hogy elmegyek másik suliba, de o.fő. azt mondta, hogy ott is kezdődhet előröl minden, meg Anya sem rajong az ötletért. De nincs más választásom. Még 3 évem van vissza. De tényleg nincs más választásom, ha már "bujkálnom" kell a suliba, és attól félni, hogy mikor keresnek meg, mikor jönnek oda hozzám, kiabálni velem, vagy akármi.

Szerintetek mit lehetne még tenni, ha már ilyen szinten piszkálnak?:c


2013. ápr. 2. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:
őszintén? Semmit sajnos :(. A legjobb megoldás ha találsz magadnak egy barátot, barátnőt akinek elsírhatod a bánatod és aki meghallgat :)
2013. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!