Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok tragikus női sorssal...

Sok tragikus női sorssal szembesülhetünk a történelem folyamán, s adottnak tűnik a következtetés, hogy a nő élete a kiszolgáltatottság, az alárendeltség, a tragédia. Érveljen az állítás mellet és/vagy ellen irodalmi művekkel. Mit lehet erről írni?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi, nem tudok érvelést írni, nem tudom mit lehet ehhez a témához írni, ha csak pár gondolatot írtok annak is örülnék. :)

2013. ápr. 2. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Antigóné
2013. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is mellette vagy ellene szeretnél érvelni?
2013. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nekem is pont erről kell írnom xD én mellette szeretnék érvelni, de halvány lila gőzöm sincs, h mit írjak :S
2013. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Miért érzem azt, hogy mi osztálytársak vagyunk?? :D és holnapra kell.. :D
2013. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mellette szeretnék érvelni :D
2013. ápr. 2. 18:10
 6/8 anonim válasza:
Én javasolnám a tanárnak, hogy legyen kevésbé részrehajló és ne feledkezzen meg a tragikus férfi sorsokról sem a történelem folyamán. Általános iskola 8. vagy középiskola 1. évfolyam?
2013. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de már nem aktuális, mára kellett megírni :D amúgy 12-esek vagyunk, a kommentelők az osztálytársaim :DD érettségizni készülünk de sose írtunk még érvelést...-.-
2013. ápr. 3. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Írd az Antigonét, az jó példa. Vagy Júliát Shakespeare drámájából.
2013. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!