Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naruto fanoktól kérdezném h...

Naruto fanoktól kérdezném h célszerű előbb a sima Naruto részeket megnézni vagy belenézhetek a Shippuuden-be is?

Figyelt kérdés
A sima Naruto-ba az 51.ik résznél tartok, a Shippuuden-be a 22-23 résznél!!!! Egyébként ki a kedvenc karakteretek és miért? :)

2013. ápr. 2. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Érdemes, mert fényévekkel jobb, mint a shippuuden.

Nekem Naruto a kedven.... jó vicc xD

Igazából Tobi és én neki is szurkolok :P

2013. ápr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát , lényegében nem sokáig , mivel a sima naruto fele is filler szóval ..
2013. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hagyatok mar azt a flotteres dumat olyan idegesito..... !!!!!! Egyp hany eves vag mert akk konnyebb lenne megmondani h vegignezd e.. En mikor 9-10 voltam akk neztem vegig ugyh akk imadtam ... De ha en ajanlom hisz azon alapul a tortenet az az igazi "kezdet" de ha nagyon nincs idod akk pl engem nyugodtan megkerhetsz es leirom neked:)) egyp h ki ankedvenc szereplok.... Hmmm haat : talan : (a naruton kivul (nem azert mert most hu naruto: nagyon cuki szerintem) mellette) a shikamaru talan :DD
2013. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
szerintem a narutoval kezd mert tenyleg onan indul es nembiztos hogy mindent ertenel shippuden-bol...ezt tudodm igazolni mert enis nemreg kezdtem raszokni narutora es a "kicsivel" kezdtem...tudom hogy egy csomo filler van benne de a neten mar vannak oldalak ahol meg lehet talalni, hogy melyik resz filer es melyiket erdemes nezni, bar a filerekben is vannak jok...de ha mar nagyon a tortenetet akarod nezni, akkor olyan szazvalahany resz utan lehet ugrani a kovetkezoo joopar reszt hanyagolni....jo narutozast ;)
2013. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amúgy egyszerűsítve leírom:

Naruto: intelligens harcok és ninjákhoz hasonló emberek

Naruto Shippuuden: agyatlan harcok és ninjáknak mondott, de a dragon ball szereplőihez hasonló szuperemberek

2013. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nirata ***** válasza:

a Shippuden a Naruto folytatása

a Narutot kb a 14részig érdemes nézni mert utána csak filler van


én a Shippudent ugyanannyira szeretem mint a Narutot(de tény h kevésbé pörög,és több a filler)


Naruto és Gaara a kedvenc karakterem,nem tom miért...talán Gaarat a változása miatt

Narutot,mert ő Naruto

és neked?

ki a kedvenced?

2013. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nirata ***** válasza:
u.i:140 részig (nem 14ig)
2013. ápr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nirata ***** válasza:
Az anime 220 epizódot foglal magában. Az első 135 rész a manga útját követi, a többi pedig filler-epizód volt.
2013. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fillerek : [link]
2013. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát kössz mindenkinek :)

Am az én kedvenc karakterem az Kakashi és Hinata :)

Hinata annyira aranyos lány *---*

Kár h manapság már kevés hozzá hasonló lány él :/

2013. ápr. 19. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!