Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most lesz új szobám (festés,...

Most lesz új szobám (festés, új bútorok, stb. ) szükségem lenne a segítsígetekre. (? ) (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval fogalmam sincs, hogy milyen színe legyen,, de ezt még el is tudnám dönteni, csakhogy nem egyszínű lesz az én szobám. Szeretnék vinni bele egy kis "extraságot" :) valamilyen mintát, gondolok én itt pettyekre esetleg csíkokra. Találtam itt egypár pettyes szobát, nagyon jó ötletek vannak, de kicsit kisláynosnak gondolom őket. Szóval gőzöm sincs róla, hogy milyen mintát vigyünk bele. Kérem e segítsgeteket :)
2013. ápr. 3. 21:35
 1/2 A kérdező kommentje:
..14L :)
2013. ápr. 3. 21:36
 2/2 ?NÉV? ***** válasza:
Csinálj minden falat különböző színűre, és valamelyikbe vigyél valami mintát is. Ha ügyesen választod a színeket akkor szépet lehet belőle kihozni. Nekem pl egyik fal barna másik vörös és a maradék 2 csíkos tapétás
2013. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!