Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a tanév végéig?

Mit csináljak a tanév végéig?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy hatosztályos gimibe járok (8.o). Az osztályközösség borzalmas! A lányok nagy része bunkó és mindenkit felülbírálnak. Azt hiszik hogy ök az osztály fejei. Van pár lánybarátom a csöndesebbek közül, de többnyire csak a fiúkkal lehet normálisan beszélgetni. Az egyik lány velem külön "foglalkozik". Többnyire azon van hogy kikészítsen. Nem szoktam rá reagálni és nagyából le is szarom, de sokáig nem tudom lenyelni a bunkóságait. Már lassan nem beszélek senkivel csak bemegyek a suliba és zenéthallgatok és olvasok. De igy olyan magányos vagyok, hogy az nem igaz... Segítsetek mit csinaljak hogy túléljem még ezt az évet? (jövöre elmegyek egy müvészeti suliba) 14/l

2013. ápr. 3. 22:35
 1/4 anonim válasza:
100%

Nekem ugyanez van, a nemeket megcserélve. Elég durva módon derült ki ittho., hogy ez engem iszonyat módon zavar. Ma beszéltem erről az o.f.-mel, de ő sem tud sokat tenni, ha felhozza ezt így kerek-perec az osztály előtt annak is én iszom meg levét...

Környékezz meg valaki olyat akivel nem vagy elviselhetetlen viszonyban és udvariasan kérd meg, hogy egy picit járjon utána ennek az egésznek.

Ha gondolod írj egy üzenetet.

2013. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Hát,ha ez segít,már nem kell túl sokat kibírnod.Általános iskola 8.osztályában sem sokkal jobb a helyzet,hidd el.A legtöbb lány kiló sminkkel azon van,hogy a fiúknak tetszelegjen,akik szintén nem a legjobb-fejek.Szerintem csináld azt,amit eddig,ha van tesód,kérj tanácsot...

Az jó,hogy elmész másik suliba.Kitartás! :/

14/l

2013. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ó tudom hogy nem jobb általánosba. Nemrég voltam a volt osztályomat megnezni es megdöbbenve néztem körül hogy elvannak kanászodva. mindegy is. amúgy ezek a tipikus plázacicalányok szerintem minden osztályba ott vannak és egyre gyakoribbak. na meg rontják az osztály színvonalát erören... Hát akkor kénytelen leszek kibírni az évvégét fülhallgatóval a fülemben:D:/
2013. ápr. 3. 23:51
 4/4 anonim válasza:

/Második vagyok/

Hát,úgy tűnik muszáj lesz :/

De,ha ezt sikerül kibírni,nyári szünetben valamennyire kipihenheted magad...aztán még 4-év! :D

Hiába,a gyökerek,bunkók,stb. nem csak a suliban vannak jelen.Amíg élsz,nem szabadulhatsz tőlük,mindig is voltak,mindig is lesznek.

Az ember csak fülhallgatóval a fején viselheti el...a zene az ember legjobb barátja :D

2013. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!