Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen étrendel meg tarthatom...

Ilyen étrendel meg tarthatom a mostani súlyomat?

Figyelt kérdés

Emellet az étrend mellet megtartom a súlyomat? Mar jó ideje ennyit eszek de meg nem vettem észre változást 50kg vagyok.

Reggelre piritóst eszek vagy nutellás gofrit, délelőtt egy szendvicset, délelőtt megeszek még egy kokuszrudat vagy egy csokit, ebédelni 3 óra korul szoktam ami vagy hús, főtt étel,néha péksütemény. Vacsorára 5körül megeszek még valami apróságot vagy gyümölcsöt aztán már nem eszek másnap reggelig. De ha napközben nem eszek eleget es este nagyon éhes vagyok akkor lefekvés elott meg van hogy eszek de ez nagyon ritka, igaz a heten egyik este megettem majdnem egy tábla csokit de ilyen nagyon ritka, nemis tudom hogy lehettem olyan éhes napközben keveset ettem. Mit kellene valtoztatnom, vagy mi a javaslat amin valtoztatnom kellene? Emellet aktívan mozgok minden nap gyalog járok dolgozni es haza is itthon tornázok, es esténként még futni is járok. A séta amit megteszek naponta 10km kb. Es mellette a torna es futás. Fogyni nem szeretnek főleg az izomból csak szeretnem megtartani a súlyomat, köszönöm a válaszokat es javaslatokat előre!


2013. ápr. 3. 22:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!