Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne elmenni termész...

Mocsokmacsek kérdése:

Hogyan lehetne elmenni természetfilm vagy utifilm készítőnek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát elsőként nem baj, ha nagyon értesz a természethez és a földrajzhoz, meg még pár dologhoz. Úgy nagyjából, amit a prof. az egyetemen tud, neked elég lesz ehhez a duplája.

Persze az is kérdés, ezen belül melyik része érdekel. Írni, szerkeszteni szeretnéd? Vagy rendezni? Vágni? fotografálni? Mindegyikhez más más tudás kell az elsőként említettek mellett. Ezen felül őrül nagy szerencse is kell.

2013. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szabó Sándor Zsolt válasza:

Én busszal mentem :) Viccet félretéve nem olyan nehéz kipróbálni magad, aztán a videót elküldeni néhány TV társaságnak, és mondanak véleményeket, amik majd felbátorítanak.

Én azt sem tudtam, hogy hogyan kell úti filmet készíteni, csak nekifogtam egy hirtelen jött ötletből. Aztán ez lett belőle: https://www.youtube.com/watch?v=uZcU0gicwKo


Szerintem bárki tud készíteni, aki szeret kamerázni és szerkeszteni. Szóval csak bátorítani tudlak, hogy próbáld ki. Majd kialakul egy-két videó után, hogy mi az, amit szeretsz filmezni, és tudni is fogod, hogy hogyan tökéletesítsd magad. Nekem ez az első filmem:


https://www.youtube.com/watch?v=uZcU0gicwKo

2014. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves Zsolt! Megemelem a kalapom a szerénységed előtt. A linkelt felvételek a családi emlékek kategória, semmit több. Arra nagyon jó, de semmi köze a kérdezett műfajokhoz.
2014. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!