Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lent.! Több választ. (? )

Lent.! Több választ. (? )

Figyelt kérdés

állítólag amerika és észak-korea a háború közelében állnak..

2013.


és a bibliában is van vmi "sárga viszály" ..ami ugye a kínaiakra jellemző.


korea megfenyegette amerikát atom támadással kapcsolatosan..


szerintetek közel a vég??


2013. ápr. 4. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem különösen nem érdekel az egész,sőt lehet jobb is lenne,úgyis elegem van már ebből a k*rva életből
2013. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ökörség! (már bocs!)


Én csak 27 éve járom ezt a planétát, és egy két dolgot láttam és megtanultam.

Az emberek sóvárognak a katasztrófák, háborúk és armageddon-okért.


Hihetetlen, hogy lassan minden évben megjósolja valaki a világ végét.

A sok birka meg bekajálja a hülyeséget és értelmetlen pánikot teremt, a katasztrófa kitalálója meg rövid időn belül gazdag lesz.


Minden apró szöveget rá lehet vetíteni, egy még, vagy már bekövetkezett eseményre.

Azt sokan nem veszik figyelembe, hogy pl: az ókori írások óta, rengeteg nyelvújítás történt.

És új értelmet kaptak a régmúlt megfogalmazások, elvesztetek eredeti jelentésüket, új értelmet kapva.


Lásd Nostradamus írásai.

Vagy a jelenések könyve.

Majdnem minden évben újrafogalmazzák az írását, hogy a modern ember is "megértse" azt.

Fura módon a jövőt senki nem tudja kiolvasni belőle, de rengeteg megtörtént eseményét rá tudnak vetíteni a könyvben foglaltakra.


Pedig ez a két könyv a jövőről szol!


De itt van Leonardo Da Vinci: Utolsó vacsora festmény.

Az is mekkora port kavartak a többszörös háromszög-kompozícióival, melyekben merőben új megvilágításba helyeződött a festmény és annak jelentése!

Csak éppen azt felejtették el közölni a világgal, hogy már rég nem Leonardo Da Vinci festménye, mivel annak 70% megsemmisült a háborúk során, ezért többször is újra kellet rekonstruálni/restaurálni.

2013. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!