Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon miért félek ezektől:...

Vajon miért félek ezektől: vonat/metró, víztorony, erőművek, léghajó?

Figyelt kérdés

Már ha csak ezekre gondolok, kiráz a hideg! Elég sokszor álmodom vonattal, sajnos.

Szerencsére léghajót még nem láttam élőben, de ha megjelenne az égen egy, tuti lefagynék aztán meg bepánikolnék.

Tudom, vicces ez az egész, de érdekelne vajon mitől alakulhattak ki bennem ezek az érzések?



2013. ápr. 5. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok elég monumentálisan hatnak az emberre, ugyan a vonat/metró az elszáguld melletted, a víztorony, erőmű, léghajó meg sokkal-sokkal hatalmasabb mint egy ember. Lehetséges, hogy kisebbség érzést, az elnyomás érzésért keltik benned ezek a dolgok.
2013. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mi nem tudhatjuk csak te,mivel te tudod hogy milyen dolgok történtek az életedben


Esetleg egy normális pszichológus tudna ezen segíteni,de csak akkor ha 100%-osan őszinte vagy hozzá és minden lényeges dolgot elmondasz neki

2013. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is félek a víztornyoktól és az erőművektől. Léghajót még nem láttam, de úgy hiszem szintúgy félnék tőle, mert a nagy óceánjáró hajóktól is félek. Ahogy az első írja, ezen dolgok monumentális mivolta frusztrál.
2019. júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!