Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mire gondoltok elalvás előtt?

Ti mire gondoltok elalvás előtt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy miután este vagy bármikor amikor aludni tértek, akkor mi jár a fejetekben?

Pl.: másnapi teendők, aznapi dolgok, családi ügyek, álmodozások (mi lenne ha jobb vagy rosszabb lenne), stb.



2013. ápr. 7. 15:09
 1/2 anonim válasza:

Ez mindenkinél más. Attól függ mi foglalkoztatja, és attól is hogy milyen személyisége. Ahogy írtad lehet a másnapi teendőkre gondol vagy egyéb más dolgokra is. Ez mindenkinél más. Én például, szeretek könyvet olvasni és kisebb regényeket írni és elgondolkozok hogy milyen legyen az a bizonyos "regény". Vagy sokszor a sulira is szoktam gondolni. Mindig más mire, néha jó, rossz és össze is szokott keveredni. És igen ahogy említetted álmodozások is szoktak lenni, vagy a jövő be gondolok. Mindig mindenkinek más mivel nincs két ugyan olyan ember :)

Hogy jutott eszedbe ez a kérdés? :) (csak egy kicsit kíváncsi vagyok :))

2013. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Leginkább az, hogy végre lefekszek. Aztán eszembe jut, hogy fantáziáljak szexuális dolgokról de nincs kedvem, szóval elkezdem az aznapi történéseket elemezni, tanulságokat levonni belőlük, meg kigondolni, hogy mi miért történt úgy, ahogy.
2013. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!