Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 8 hetes terhes vagyok. Páromma...

8 hetes terhes vagyok. Párommal szerettük volna ezt a babát, de miután megfogant, fejemhez vágta h nem áll készen, és mindenféleképpen abortuszt szeretne. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Egy babát mindkettőtöknek akarnia kell.

Ha megtartod, akkor feltudod egyedül nevelni? Van, amiből megélj? Van hol laknod? Ha lejár a Gyes, akkor miből fogod eltartani?

Ezeket gondold végig, mielőtt döntesz.

Én elvetetném , ha nem volna meg minden, ami egy gyerek felneveléséhez kell. Ahogy nő majd,, egyre többe kerül egy gyerek. Kisgyerekkel a mai világban még évekig nem fogsz munkát találni.

2013. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom ! Sajnos nincs , még tanulok , anyum egyedül nevel engem meg a testvéremet is ! Tudom h az abortusz a jó döntés , de nagyon nehéz! :(
2013. ápr. 7. 20:37
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Állj, áll, állj! Az abortusz semmiképpen nem jó döntés...esetleg szükséges, vagy a kisebbik rossz.


Szerintem komolyan el kéne erről beszélgetned a pároddal, mert lehet, hogy csak megijedt. Sokszor előfordult már a történelemben ;)


Másrészt meg, itt van egy ember, aki tulajdonképpen becsapott téged, aztán meg lelkiismeret furdalás nélkül elküldene abortuszra? És a párodnak nevezed?? Én elgondolkodnék azon is, hogy mit várok ettől a párkapcsolattól.

2013. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
69%
Pároddal komoly bajok lehetnek ha babát szeretett volna most meg hirtelen mégse akarja, ez nem olyan mint valami játékszer, jaj de szeretnék, megveszem, áá mégsem meggondoltam magam visszeküldöm.. Egy élettel egy apro emberke életével nem lehet játszani! Sok-sok pár van akik éjjel nappal imádkoznak hogy sikeerüljön, hogy lehessen gyermekük, de nem lehet, ti meg csak ugy lemondanátok a tiétekröl?
2013. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerettétek volna mindketten. Arról még nem hallottál, hogy a pasik beijednek az apaság hírére? még ha szerette volna is, az egészen a két csíkos tesztig egy álom, egy lehet, hogy távoli jövendő. a kis agya nem bírja felfogni, hogy megvalósult, és ez tényleg nem egy olyan, hogy "mégse vegyük meg most ezt a mosogatógépet, szívem".

Nyugi, a legtöbb pasi - csak kevesen vallják be- akkor fogja fel igazán, hogy gyereke van, és az jó dolog is, amikor megfogja a kezébe, vagy ne adj isten, amikor először bepelenkázza.

Eszedbe ne jusson így abortuszra menni, hidd el, 4-5 hét, és ő is jobban felfogja, mi történt veletek.

Mondd el neki, hogy szerettétek volna ezt a babát, tessék, itt van, ne szórakozzon a baba meg a te életeddel, igenis itt a gyereke és kész. Hidd el, lenyugszik, és előbb-utóbb lelkesen fogja várni.

2013. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Bodnár Kingi válasza:
46%
Lehet,hogy csak megilyedt,mert nem gondolta,hogy ilyen "gyorsan" összejön a baby! Érdemes lenne leülnötök és elmondanod neki,hogy nem egy szelet kenyérről beszél,hogy kell,majd mégsem. Ha már szeretett volna babát,gondolja végig,mit veszíthet és mit nyerhet! Ezt mindenképp mérlegelnie kell! Az abortusz szükséges rossz és tönkretenne téged és a kapcsolatotokat is. Legalább is én nem tudnék olyan emberrel élni,aki rákényszerített hogy elvetessem a közös bébinket.
2013. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Az lehet hogy nem ugyan az, és ez csak egy durva hasonlat volt, de csajok, a pasija abortuszt akar és nem tágít, hahoo, az egy dolog hogy valaki beijed, de azért nem mindegy hogy el is vetetné e vagy pedig megpróbálna megbarátkozni a dologgal, föleg ha elötte szerette volna a babát.
2013. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 evapalma válasza:
0%

Irj privátba, tudok egy megoldást.

Köszi

2013. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszéltétek, hogy legyen babátok, akkor lehet, hogy csak megijedt, valóban néha van ilyen a férfiaknál. De ha közösen akartátok ezt a kicsit, akkor nem kérhet abortuszra, nem is értem, hogy jutott eszébe. De tőled is furcsa, hogy ezt irod, hogy ez lenne a jó megoldás. Miért? Hisz mindketten akartátok. mi változott nyolc hét alatt?
2013. ápr. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
46%
Az abortusz nem jo dontes. Sajnos, en tudom. Az abortusz nem allitja vissza a terhesseg elotti allapotot. Azt a pici babat, akit a szived alatt hordasz nem tudja meg nem tortentte tenni, hiszen mar letezik. Nem tudja kitorolni az eletetekbol, az emlekezetetekbol. Jol gondoljatok meg, mert ez a dontes egy eletre szol, visszavonhatatlan, megmasithatatlan.
2013. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!