Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen légpuskát érdemes...

Milyen légpuskát érdemes venni? (egyéb)

Figyelt kérdés
Mire kell odafigyelni?
2013. ápr. 8. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Használt légpuskára gondolsz?
2013. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja vagy új
2013. ápr. 10. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Használt puskánál érdemes a csövet ellenőrizni, nem lötyög-e (csőletörőset javaslok), a huzagolást megnézni, meg a csőfartömítést. Ha fa tusa van akkor meg a festést, mert abból látszik, hogy vigyáztak-e rá vagy nem.

De ha használtat veszel akkor szerintem a tömítéscsere az első (dugattyú, csőfar)!


Újnál meg csak a pénztárca szab határt...

(igazából "csak" hobbi lövöldözésre felesleges szerintem drága puskát venni,

inkább egy olcsóbbal érdemes kezdeni, aztán ha később mégis beválik a dolog akkor még tudsz venni komolyabbat is)

Nem tudom mennyi a keret amiben gondolkodsz, de már lehet egyszerűbbeket kapni 20e Ft alatt is, persze azok nem mesterlövészpuskák és nem kell csodát várni tőlük, de kiviszi a lövedéket az a lényeg (az elején még).

2013. ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 12. 10:38
 5/5 Szultán xy válasza:
Még hogy nem mesterlövészek,ez a lövésztől függ nem a puskától na jó részben a puskától,én egy vatta új 10000 Ft 5.5-ösel lövöldözők patkányra 50 méteröl simán leszedem őket gagyi 1000 ft-os távcső van rajta,jobb mint a méreg:D [link]
2013. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!