Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit építenek, építettek, vagy...

Mit építenek, építettek, vagy miért van mostanában azt hogy dunaharaszti felől fura hangot lehet hallani, mindig azonos erősséggel és ugyan olyan hangot?

Figyelt kérdés

Délutánonként lehet hallani és sikításhoz tudnám hasonlítani vagy nyikorgáshoz, de gépies ütemben hallatszik. (volt hogy hajnali 1:23 kor is hallottam)

Én millennium telepről hallom, megkérdeztem a szomszédokat is és ők sem tudták mi az, pedig ők is hallják)



2013. ápr. 8. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nm hallom, bár igaz hogy fél 2 kor aludni szoktam.
2013. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pedig nem csak én hallom, mert anyán is hallja és a szomszédok is.

Azon gondolkodtunk lehet hogy valami hangjelzés lehet, a vonatok miatt vagy ilyesmi mert sinek közelébe lakunk

2013. ápr. 10. 21:18
 3/6 A kérdező kommentje:

Megfigyeltem mostanában 19-20 óra között kétszer egymás után, aztán 22 óra körül is kétszer és néha éjfélkor is.

(Tavasz van nyitott ablak mellet jobban hallom és úgy tűnik mintha, ha valami csengő vagy ilyesmi lenne, de nagyon furcsa hangja van)

2013. ápr. 27. 08:24
 4/6 A kérdező kommentje:

Na, sikerült felvenni a hangot:

box.com/s/cemlmgbepmcuollxypk5

2013. ápr. 27. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. KI tudja mi lehet ez, de ha megtudod ird meg, kiváncsi vagyok. Nekem valamiért egy olajfuro,( vagy valami olyasmi ami kitetmeli az olajat)jutott eszembe. Bár lehet h tok hulyeseg. :)
2013. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiderült. (dolgoztam a bilkbe egy ideig) Bilk raktár csengő, hogy betudjanak jönni a raktárba a kamionosok. Többnyire zárják a raktárat és hogy meghallják bent, legalábbis éjszaka zárják.
2015. júl. 8. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!