Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Széles csípőm nagyon?! Megoldá...

Széles csípőm nagyon?! Megoldást találni?!

Figyelt kérdés

Cici 93

Derék 76

Csípő 95

Fenekemnél 100

Comb 58

Testsúlyom 60 kg

Elvagyok keseredve A fenekemnél nagyon széles vagyok mit tegyek ? milyen mozgást javasoltok ?



2013. ápr. 9. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Fűrész.
2013. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég aberrált ember lehetsz/vagy.
2013. ápr. 9. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Magasságodat nem írtad, de az én párom 156cm magassághoz rendelkezik hasonló méretekkel, talán a dereka egy kicsit vékonyabb, viszont ezzel az alkattal pajszerrel kell vakarnia magáról a pasikat. Van olyan elmélet, hogy a széles csípő ösztönösen vonzza a férfiakat mivel tudat alatt feltételezzük, hogy igy könnyen hord ki és szül gyereket a nő, u.h. lehet, hogy csak a saját szemedben vagy hátrányban a piszkafákhoz képest.
2013. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok :) igen de mindenki evvel piszkál ,hogy széles vagyok :(
2013. ápr. 9. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a medencecsontod széles, azzal sokmindent nem fogsz tudni csinálni. Fitnessztanácsot meg nem osztanék, mert nem értek hozzá. Az ilyen helyzetekre szoktam idézni? "aki nem szeret, annak jó lesz így is, és aki szeret, annak jó lesz így is"
2013. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!