Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Elfajulhat...

Miért csinálja ezt? Elfajulhat a dolog?

Figyelt kérdés
Új tanárunk jött a suliba. Én 15 vagyok, ő meg 28. Csomószor vigyorog rám,németül célozgat,közbe rám néz és mosolyog pl: vágyakozó pillantás (ilyet mondott németül). Emellett mikor az első órája volt velünk,akkor én beteg voltam szóval nem is találkoztunk. Mikor következő órára bementem senkinek sem tudta a nevét csak nekem. Ma például úgy csinálta hogy aki elmondta helyesen a mondatot az elindulhatott haza. Direkt az elsők között akartam lenni,de utolsónak hagyott,és ezt mondta : xy az utolsó reménységem vagy,mond el helyesen. Most próbál bepróbálkozni,vagy ez normális?
2013. ápr. 9. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom csaj vagy...
2013. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok :)
2013. ápr. 9. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan tanárok akik szeretnek szivatni kicsit :D Mi osztályunkban például minden pletykát tudni akart és ezzel szivatott minket :D ne vedd komolyan nálunk is volt egy csaj és vele is csinált hasonlokat mert igazábol rá illett ..
2013. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sz@rj rá magasról Bemész leülsz, végigcsinálod az órát, aztán kimész és elfelejted. Ne foglalkozz vele, csak egy tanár. Ki a frászt érdekel Ő? csak az energiádat pazarlod rá. Én egyetemista vagyok, nálunk is vannak fura taárok. Rá kell sz@rni és kész. :)
2013. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!