Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 eves fiu egy 50 ezer...

16 eves fiu egy 50 ezer forint ertékü nyaklánc lopásáért milyen büntetést kap? Konkret bizonyítek nincs csak ket szemtanu akik ellenem vallanak, en pedig tagadok mindent hiszen nem en voltam

Figyelt kérdés
16 èves vagyok egy 50 ezer forint ertékü aranynyaklànc lopásàval gyanusìtott meg ket szintèn kiskorù, bar a nyaklancot nem en vettem el de en vittem el egy felnott baràtomhoz hogy ertèkesìtse a nyaklàncot majd a papìrral es a megkapott kèzpènzzel visszamentem magàhoz a tolvajhoz, ez az eset kb 2-3 honapja törtènt es most kerülok feljelentesre, az a ket ember pedig aki ottvolt a lopàs estèjèn ( a lopo es kedves baràtnoje) azt fogjak mondani hogy en loptam el a nyaklàncot.
2013. ápr. 9. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:

ha elítélnek akkor javítóba mész(a fiú javítóintézet Aszódon van) ahol 18 éves korodig maradsz,utána a maradék időt le kell ülnöd

ha nem tudod bizonyítani hogy nem te loptad el 3-5év simán lehet

amúgy a sulinkba jöttek tanárok onnan,ha jól viselkednek,tanulnak stb akkor havonta kapnak pénzt amit szabadon elkölthetnek,de csak felügyelet mellett és ritkán mehetnek ki a városba legalábbis nekünk ezt mondták

2013. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!