Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire elég 16 GB belső tárhely...

Mire elég 16 GB belső tárhely egy mobiltelefonnál?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy nokia lumia 800as mobiltelefont és azt mondták, hogy gondoljam meg mert szerinte nem elég 16GB memória a telefonnak. Így most nem tudom, hogy megvegyem e vagy inkább olyat válasszak amit lehet bővíteni 32GBos memóriára.

A segítségeteket kérném ez ügyben!



2013. ápr. 9. 21:38
 1/6 rabbit87 válasza:
hát ez felhasználás kérdése. mit akarsz kezdeni a telefonnal? mert ha felpakolsz rá 5 gb zenét akkor már csak 9-10 gb-od marad, 1 gb-ot számolhatsz a fényképeknek is majd. egyén kérdése, hogy mennyire használja ki a telefon képességeit, de ki lehet vele jönni. de ha pl. iphone-t akarnál venni, akkor azt mondanám, h az kevés (arra rengeteg ingyenes és alacsony árú app érhető el, könnyen tele lehet vele pakolni a hátteret).
2013. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát igazából én arra gondoltam, hogy elég-e a hely így, hogy zenéket teszek fel, ahogy te is mondtad, plusz ugye a a fényképek és még a játékok. ezekre gondoltam.

és én mindenképp nokia lumia 800at gondoltam, és annak csak 16GB memóriája van és nem bővíthető.

szóval akkor ezekre szerinted elég ez a 16 GBos belső tárhely?

2013. ápr. 9. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég a 4 gigás, igaz nincs rajta zene csak pár app, képek meg videók.
2013. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekm 8 giga belső+4giga memóriám van de sosem sikerül telerakni mondjuk nincs is egyszerre 20 játék a teolómon csak éppen annyi amennyivel játszok:D nekm bőven elég lenne még sok is
2013. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem elég.Lumia 710-em van.Kb. 250 zene 1GB-ot foglal,van vagy 30 általam telepített alkalmazás,de nem foglalnak azok annyit mint hinnéd,kb.50 kép,még ugye Magyarország,Szerbia offline térképe is le van szedve.6.5GB foglalt tárhely,és tudnám gyomlálni,mert vannak hülyeségek is amiket nem sajnálnék törölni.Szerintem akkor van szükség nagy tárhelyre,ha filmeket akarsz nézni a telón.Magyarul szereted az egérmozit.:)Szerintem ez a 8GB már jó ami a 710-en van.720-asra cserélem,hiába bővíthető annak már a tárhelye,nem hiszem hogy veszek hozzá sd-t.Minek?Nekem bőven elég a 8GB.Persze embere válogatja.Én nem rakok fel filmeket,mert hülyeségnek tartom,és nem vagyok egy nagy gamer se hogy nagyon komoly játékokat szedjek le,amik foglalják túlzottan a helyet.
2013. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! :)
2013. ápr. 13. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!