Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pécsiek! Ez igaz?

Pécsiek! Ez igaz?

Figyelt kérdés
Azt hallottam ma, hogy Bándy Kata esete óta ez az új ügy (Páva Zsolt lányával kapcsolatban) már nem a második nemi erőszakos kísérlet volt, hanem már a 7. (!!!), vagy minden esetre sokadik... Hogy lehet, hogy erről a lakosság nem tud? Lehet, ha Páva lány tudta volna ezt, nem is indul el gyalog haza. Meg különben is, szerintem ezt igenis tudnia kéne az embereknek, hogy különösen legyenek óvatosak. Nem nevekkel kéne, csak tudatni az emberekkel, hogy újra és újra van ilyen.

2013. ápr. 9. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Úgy, hogy a maradék 5 esetben nem kiváltságos személy volt a sértett. Bándy esete azért lett felkapott, mert a rendőrségnél dolgozott. Utóbbi azért, mert egy polgármester rokona. Ahogy a Cozma ügy is azért lett annyira felkapott, mert ismert emberről/emberekről szól. Az, hogy a közértes Mari néni lányát megerőszakolják, az nem hírértékű. Szerinted a Bándy ügy óta, hány nőt erőszakoltak meg Magyarországon? Mert nem 1-et, meg nem is 7-et....
2013. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is tudom, hogy ezért, de ez egyszerűen undorító! A rendőrség szolgál és véd?! A cigányokat persze megvédi... Az sem újdonság, hogy sok a nemi erőszak országszerte, de azért a pécsi helyzet nagyon durva ezek szerint. És nem gondolom, hogy a Mari néni lányának megerőszakolójának nem kellene kijárnia ugyanaz a bánásmód, mint egy Cozma-gyilkosnak.
2013. ápr. 9. 23:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Akit egyszer már bizonyítottan nemi erőszakot követett el, biológiailag és/vagy kasztrálható lehetne... (legalább nem szaporodik tovább)
2013. ápr. 9. 23:20
 4/5 anonim válasza:
100%
Én Pécsen lakom, szintén 20 éves lány, egyetemista... Sajnos nálunk alapvető dolog, hogyha valaki egyedül megy bárhová, van nála valami önvédelmi eszköz, vagyis a környezetemben mindenképp. Én sem mozdulok el sehová sem gázspray nélkül. És igen..nem ez az első vagy második, hanem kb, minden két hetente hallunk valamit, hogy éppenséggel kit, hol támadtak meg. A kertvárosban még inkább ez a helyzet.. Elképesztő, hogy olyan világot élünk, ahol ekkora félelemben kell élnie egy fiatal nőnek, ha este akar valahová menni. Éjjel csoportosan, vagy ha egyedül is bárhová mindenképp taxival. Ezek a szabályok...
2013. ápr. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ebben sajnos teljesen igazad van. Egyébként a gázsprayben az a rossz, hogy úgy tudom Páva lányánál is volt paprikaspray, le is fújta a támadóját, aki azért vadult be és verte péppé szegény lányt. Meg azt tudni kell használni is... De akkor ezek szerint tényleg igaz lehet, nem csak vaklárma.
2013. ápr. 10. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!