Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van aki azt bánta meg hogy,...

Van aki azt bánta meg hogy, NEM tett meg vagy nem vett részt törvénysértésben/bűncselekményben? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ezelőtt tizen-akárhány évvel a legjobb barátom azt mondta hogy ő nem akar úgy élni mint a szülei, nem akar azon idegeskedni hogy ki tudja-e fizetni a részleteket. Nem azt akarja hogy 50 éves tudjon venni egy használt autót és álmodhatja ezért spórolt egy életen át.

idézet: "Ahhoz hülye vagyok szívsebész vagy politikus legyek. De annyira nem vagyok hülye hogy ne legyek jó bűnöző"

Ha le is bukunk max guggolunk 1 évet de erre 5% az esély inkább csak felfüggesztetett tudni kell hol a határ Ha bejön több millió lesz a zsebünkben.

Nem kell semmi komolyra gondolni egyszerű cigaretta és szeszcsempész akart lenni.

Ő belevágott és igazi nagymenő lett 10 év alatt. Úgy élt mit a kiskirályok de azért nem szórta a pénz. Most több legális vállalkozása van jó pár alkalmazottal akit tisztességesen meg is fizet.

M6 bmw csak a vasárnapi autója hétköznap X6-al jár. megnősült, szép nagy ház 2 gyerek. Tengerparti nyaralások és decemberi sítúrák, új nagymenő barátok.

Én pedig most úgy élek ahogy Ő nem akart.


2013. ápr. 9. 23:01
 1/4 intrepid ***** válasza:
Erre most mit írjak? Én is büszke lehetek rá, hogy tiszta az erkölcsi bizonyítványom. *aszhatom...
2013. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amerikában van egy bölcs mondás a gazdagok között!

Soha se kérdezd, hogy honnan van az első millió!


A kedves barátod, kockáztatott és nyert! (de bukhatott is volna)

Tudta jól hogy, csak addig kell fű-alatt tevékenykedni, amíg meg tudja szerezni a megfelelő tőkét, ahhoz, hogy beindíthassa a legálisan működő vállalkozásait.


Ezek szerint a barátod nem is volt olyan buta, mint ahogy leírtad az elején.

Jól látta akkoriban, hogy még nincs kiforrva annyira a rendszer, hogy nyomon tudnák követni a tevékenységét. (ma már ez sokkal nehezebben tudná csinálni)

Nem hiszem, hogy ha most kezdene bele ebbe a dologba, akkor megint fel tudna emelkedni erre a szintre, lebukás nélkül.


Az ilyen alvilági ténykedések olyanok mint az orosz rulett...

Van benne egy természetes szelekció, De aki bent tud marad a körben, abból lesz a király.



Engem soha nem motivált az erő sötét oldala.

Így, sohasem bántam meg, hogy nem kezdtem bele ilyen tevékenységekbe.

2013. ápr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Örülök hogy eddigi életemben távol tudtam maradni a sötét oldaltól és annak zűrös ügyeitől. Inkább veszek 50 évesen egy használt autót, minthogy tudja rólam mindenki hogy nem vagyok tisztességes. Számomra az erkölcsöm többet ér mint a pénz, amit úgyse tudok magammal vinni halálom után. Amúgy ezt én is megcsináltam, csak én dolgoztam, 4 év alatt összekapartam 1 milliót, abból tanultam és fejlesztettem magam, ma meg 4e Ft-s órabérem van. Ja és nem félek hogy valaki rám gyújtja a házat, vagy hogy kopogtat a nav az ajtómon mert tiszta vagyok.
2013. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ma 10:59


Hát ez egy elég keszekusza válasz volt ? 4 év alatt 1 millió ? Elég pancser lehetsz.

2013. ápr. 10. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!