Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyar országon tényleg...

Magyar országon tényleg válság van?

Figyelt kérdés
Az a fura azt mondják válság van leszegényedés,és az emberek veszik az autókat újat vagy luxus autót külföldre járnak nyaralni meg minden én nem látom azt a hatalmas válság dolgot.

2013. ápr. 10. 00:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Melyik megyében laksz?Egy hónapja Borsod megyébe autóztam.Néztem a házakat.Többre nem volt szükség.
2013. ápr. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egybe írandó egyébiránt!
2013. ápr. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jász nagykun szolnok megye
2013. ápr. 10. 01:26
 4/14 TappancsMancs ***** válasza:

Simán új autó még nem luxus, legalább is a mai világban, a luxusautó az már luxus :) de hányan is vesznek luxusautót? Külföldi nyaralás meg még ma sem általános Mo-on.


Másik. A válság világszintű és nem azt jelenti mindenki éhezik, de többen éheznek pl. Ezt néprétegenként lehet jól látni nem úgy hogy ha van merci szalon akkor nincs válság. A tényleg gazdagabbaknak ugye nincs válság, az a közép és alsóbb többségnek van.

2013. ápr. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Áááá, dehogy van itt válság! Decemberhez képest 100 ezerrel nőtt a munkanélküliek száma, hetente kivonul egy cég Magyarországról, se befektető nem jön, se munkahely nem létesül, bizonyos ágazatok nullán vegetálnak, hol van itt válság? ://
2013. ápr. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ma 02:21


Hát itt mifelénk veszegetik a luxus autókat,na meg a neten is nézem hogy azért vásárolgatnak új autót is,és sajna azért azt vettem észre ha valaki új autót vesz még ha csak 3millió forint is már az is luxusnak számít,bár ma már olyan drága egy alap autó is,meg anno néztem mikor sorban álltak az új iphone 5 telefonért is meg sorolhatnám.

2013. ápr. 10. 09:45
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja egy ismerősöm most megy ki külföldre dolgozni de azt állítja válság csak magyaroroszágon van külföldön nincs,pedig ott is van sajnos
2013. ápr. 10. 09:46
 8/14 anonim ***** válasza:

Talán követni kéne a külföldi híreket,akkor látná hogy máshol is válság van,csak ők jobb sínvonalon életk amikor elkzdődött ezért a szemünkben nem olyan súlyos az ami náluk van.

Amúgy a felső tízezret persze hogy nem érinti a válság annyira,van még aki megteheti,de igen is válság van,sokan egy belföldi utat sem engedhetnek meg maguknak,egyre többen (köztük én is)dolgoznak hogy a családnak könnyebb legyen,van olyan ismerősöm akiket olyan szintre taszított a válság hogy a hónap végefelé vagy kölcsönből élnek vagy éheznek.

2013. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 loupsolitaire ***** válasza:
100%

Hm. X ember vesz autót, Y ember megy külföldre nyaralni, ebből következik, hogy nincs válság? Logika a köbön!

Az, hogy Te nem érzékelsz valamit a körülötted levő világ problémáiból, még nem jelenti azt, hogy minden rendben van... Ez afféle politikusi mentalitás.

2013. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 TappancsMancs ***** válasza:
100%

2012-ben a magyarországi autóvásárlások megoszlása kerekítve:

új autó vásárlás 70.000,

használt autó vásárlás 7.000.


Összesen 77.000 autóvásárlás. Magyarország lakossága kb 10 millió, vagyis még az 1%-ot sem éri el. Ez kinek sok? :)

2013. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!