Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen "méltó helyre" tehetném...

Milyen "méltó helyre" tehetném az aláírt fényképeimet?

Figyelt kérdés
Nemrégiben találkoztam néhány ismert színésszel és aláírattam velük a kinyomtatott fényképeiket. Egyébként már több ilyen autogramos fényképem is van és most már nem szeretném őket egy borítékban tárolni, mint eddig. Valahányszor kiveszem őket megnézegetni, ujjlenyomatosak lesznek, és szerintem sokkal jobb lenne, ha egy mappában tudnám őket gyűjteni. A legjobb valami olyasmi lenne, mint egy fotóalbum, csak ezek nem férnek bele egy fotóalbumba, mert kicsit szélesebbek. Kb. akkorák mint egy képeslap. Kellene valami képeslapgyűjtő album, vagy borítékrendszerező, nem tudom, létezik-e ilyen és ha igen mi a neve? Remélem értitek mire gondolok... Ha bárkinek bármi ötlete van, hogy milyen albumba gyűjthetném az autogramos fényképeimet, ahol nem lesznek ujjlenyomatosak, ha végignézegetem őket, akkor az írjon légyszi! Köszönöm!
2013. ápr. 10. 15:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!