Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi vidithat fel, mitol lennek...

Mi vidithat fel, mitol lennek jobban?

Figyelt kérdés

Most nem sima szomorusagrol van szo ami par oran belul elmulik...hanem olyanrol ami talan hetekig is eltart...mar 2 napja ugy erzem magam mint 1 db szar...miko rohognek mellettem meg akkor is...nem erdekel semmi, nehezen alszok el, ha el is alszok "rola" almodok azt h szakitunk, minden lejatszodik ujra:(( annyira rossz, ma es tegnap is megebredtem 4kor pedig eleg keson fekudtem le...ma mar visszaludni se tudtam es 7tol suli volt...nem tudom mit csinalhatnek...

Aki volt hasonlo helyzetben az hogy veszelte at ezeket a napokat?

Elore is koszonom!

L17


2009. szept. 22. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ó... IÓ... CIÓ...

MASZTURBÁCIÓ növeli az önbizalmat és csökkenti a stresszt erősíti az immunrendszert és endorfint szabadít fel...

és különben is miért ne?

2009. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Addig tart míg találsz másikat, szóval kezdj el minél hamarabb keresgélni. Akkor jössz rá, hogy az illető nem pótolhatatlan, sőt. Hamarabb szerintem mindigis kísérteni fog az egész, csak idővel egyre kevesebbszer és sokkal beletörődőbben fogod viselni. Keress pasit, még ha egy buli erejéig, akkor is.
2009. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hm...nem nagyon engednek bulizni se...:|

mondjuk lesz vlmi oktoberben de...vlhogy most nem kell senki(o pont olyan volt akit mindig is akartam...mindenben megfelelt, ot tenyleg szerettem):|, de talan megprobalhatom, majd jol leiszom magam...

2009. szept. 23. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok...

ne idd le magad a sárga földig mert szerintem te az a lány vagy aki jótanuló nem jár az éjszakába tehát nem is iszik és ha egyszer alkoholhoz engedik akkor sokat iszik gyorsan... az alkoholmérgezéstől fetrengő nő pedig nem szép látvány... és a másnap se a legkellemesebb, sőt a szülőktől kapott fejmosást is elkívánod a jó büdös p*csába macskajajos állapotban...

ha fiú lennél azt mondanám biztos van az ismeretségedben olyan lány akit max másfél órát kell fűzni és megfekszik... dugd meg!

de mivel lány vagy és lányok nem tudom mit szoktak ilyenkor csinálni azt ajánlom amit már az első válaszomban is írtam...

2009. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na, jobban vagy azóta? Második vagyok.
2009. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hello, koszi kerdesedet.

igen jobban...tudok aludni.

egyes napokon nem foglalkozok ezzel, eleg jol megvagyok es mikor mar azt hiszem, hogy mar tul vagyok rajta akkor jon egy olyan nap amikor tortenik valami ami ra emlekeztet, vagy almodok valamit, vagy csak egyszeruen ramjon az az erzes es akkor nagyon faj...azokon a napokon inkabb lefekszek es alszok, vagy iszok egy kicsit es legalabb egy darabig enyhul :)

sajnos meg nem taltam senkit, de nem is vagyok benne biztos, hogy akarok...

2009. nov. 25. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!