Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HELP! Szóval lesz nemsoká egy...

HELP! Szóval lesz nemsoká egy verseny, ahol viccesen kell elmondani hogy miért jöttél (nem muszáj hogy igaz legyen) és ebben kéne a segítségetek pls :S?

Figyelt kérdés

Úgy kell kezdődjön hogy "Szia Nagy Sára vagyok azért jöttem erre a versenyre mert...."

egyik ismim ezt fogja mondani:

"Szia Nagy Sára vagyok és azért jelentkeztem erre a versenyre hogy megmérettessem magam a többiekkel, és hogy anyuci büszke legyen rám! *-*

Nekem ennél jobb, vagy legalább ilyen jó kéne... Segítsetek!



2013. ápr. 11. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első nem is vicces.
2013. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mér? Ha fiu mondja....elég vicces tud lenni...pl.: elváltoztatott hangon, meg már a sára név
2013. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Úgy értem fiúnak vicces a Sára név!! Amúgy szép név, senki ne értsen félre :D

2013. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Nagy Sára vagyok és azért jöttem erre a versenyre, mert a tanárom azt mondta ha nem égetem le a sulit kapok egy ötöst.
2013. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Szia, Nagy Sára vagyok, és azért jelentkeztem erre a versenyre, mert valahogy tesztelni akartam az új bringámat, és az tűnt a legjobbnak, hogy eljövök vele idáig.

Szia, Nagy Sára vagyok, és azért jelentkeztem erre a versenyre, mert szeretem a makarónit.

Szia, Nagy Sára vagyok, és azért jelentkeztem erre a versenyre, mert anyukám megígérte, hogy ha nyerek, süt nekem palacsintát.

Szia, Nagy Sára vagyok, és azért jelentkeztem erre a versenyre, mert a tanárok úgy gondolták, ez mégis csak kevésbe káros, mint az iskola téglánként való lebontása.

Szia, Nagy Sára vagyok, és azért jelentkeztem erre a versenyre, mert a hangok azt mondták, hogy jöjjek el.

Szia, Nagy Sára vagyok, és azért jelentkeztem erre a versenyre, mert szilvásbukta.


Remélem tudtam segíteni. :)

2013. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jók! Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. ápr. 13. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!