Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy tanár szerintetek írhat e...

Egy tanár szerintetek írhat e be eggyest olyan dolgozatra amit meg se írtam sőtt ott se voltam a dolgozatírás napján?

Figyelt kérdés

Mai nap történt az hogy megkérdeztem mi az a 4 egyes, erre azt mondja a tanár hogy, hát a dolgozat jegyek.

Mondom neki hogy itt se voltam aznap vagyis nem írtam meg a dolgozatokat. Mire a tanár azt mondja őt nagyon nem érdekli.

Szerintetek ez jogában áll egy tanárnak???????????


2013. ápr. 11. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem áll jogukban de vannak ilyen retardált tanárok. Ki akar ba*zni veled. Szólj a szüleidnek különben nem hagyja abba!
2013. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtan tanárod volt? :D
2013. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%

Ha pont azokon a napokon (esetleg órákról?) hiányoztál, amikor íratták a dolgozatot, ráadásul igazolni se tudod a hiányzást, akkor kérlek szépen megérdemled az egyeseket.

Ha ez egyszer fordult elő, és aznap beteg voltál, ezt tudod is igazolni, akkor nyugodtan szólhatsz a szüleidnek, akikkel bemehetsz az igazgatóhoz. De ha direkt lógsz meg az összes dolgozatírásról, akkor én még adnék neked vagy 5 egyest csak úgy... sőt, már most megbuktatnálak.

2013. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!