Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » öregek otthonában mivel...

öregek otthonában mivel foglalkoztathatnám a néniket?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is, hogy nagybetűvel kezdjenek el egy mondatot!
2013. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Varrjatok, rajzoljatok, írjatok régi történeteket. Nekik lesz sok. Nagy szerelmekről, sorsokról, aztán a lélekemelőket ki lehet tenni a falra is.

Kertet rendezni, gondozni, új virágokat ültetni.

Esetleg a rá fogékonyabbakat be lehet vezetni az internet világába is. Nagyon büszke egy nagypapa, ha az interneten tudja olvasni az újságot :P

2013. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

+ persze kirándulások, óvodásokat meghívni, énekeljenek nekik.

Meg dekorációt készíteni a közeledő ünnepekre.

Ja és rendszeresen torna (kis könnyű, átmozgató).


Ezeket mind abból az inzéményből vettem, ahol a nagypapám is van. Ő nagyon szereti.

2013. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bakó Gyuláné válasza:

Én rendeznék nekik dal estéket,ahol egyénileg és együtt énekelnének.Aztán rendeznék irodalmi estét vagy délutánokat,amin lenne vers, mese,novella felolvasás.Esetleg kis házi versenyt:vers,mese,próza,mondás,

éneklés:népdal,magyar nóta,sanzonok,slágerek,


Biztos vagyok benne,élmény dús lenne.

Sok sikert!

2013. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyszer adtam el a Vaterán egy csomó gyertyát, a vevő mondta, hogy öregek otthonába lesz, a nénik öntik majd a gyertyákat belőle. :)
2014. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!