Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Csinos kis hazugságokban (...

A Csinos kis hazugságokban ( Pretty Little Liars) ki -A? A második évad vége felé vagyok. Mikor derül ki?

Figyelt kérdés
Alison él vagy tényleg meghalt?

2013. ápr. 12. 17:30
 1/7 anonim válasza:
Én a 3.évad végéig láttam. 4.évad nincs még. Még nem derült ki, hogy ki A. Alison él, láttak többen is, a 3.évad utolsó részében. Szerintem Alison A :).
2013. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha, de a 2. évad közepén kb. fenyegeti maga A, Alisont. Hát akkor nem tudom azért köszi
2013. ápr. 12. 17:37
 3/7 anonim válasza:
Dee majd meglátod a 3.évad végén hogy Mona sem tudja ki a "piros kabátos lány" csak azt tudja hogy ő irányit és bármire képes. Aztán Alison piros kabátban kimenti őket tűzből. Én csak tippelek hogy ő A :). Dee minden kavarodás alig várom a következő évadot de sajnos nyárig várni kell.
2013. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most fejeztem be a 2. évadot. Akkor nem Mona A?
2013. ápr. 13. 17:01
 5/7 anonim válasza:
Nem! :) Ő csak egy eszköz. :) Majd a 4. évadban derül ki. de sok mindent megtudsz a 3. évad végéig. Nekem más tippem van, de szerintem "nem teljesen Alison." :)
2013. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
És most mi van toby val????????? A harmadik évad vége fele járok
2013. júl. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A 6/10-ben. Szerintem
2015. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!