Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok regisztrálni...

Miért nem tudok regisztrálni az szjger.hu-ra?

Figyelt kérdés
Kiküldte a meghívót, beadta az oldalt. Beírtam 3 féle felhasználónevet, de mindegyikre azt írja ki, hogy "Érvényes karakterek: "a-z,0-9,-,_"!" Pedig csak azok közül használtam. Már minimum 20x próbáltam, de ugyanazt írja ki mindre, ráadásul mostmár azt sem engedi, hogy újféle névvel próbálokozzak. Újra meg úrja megnyitom és frissítem az oldalt, más és más neveket írok be, de mikor újratölti az oldalt, mindig a másodjára próbált nevet adja ki. Mit csináljak?

2013. ápr. 12. 18:51
 1/2 anonim válasza:
Irtal ekezetes betuket?? Mert eloszor en is ekezettel probaltam irni is ugy nem fogadta el. Aztan atjavitottam h ekezet nelkul legyen es ugy elfogadta.
2013. ápr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van. :) Nekem is ékezet nélkül fogadta el. Köszi! :)
2013. ápr. 13. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!