Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem. Az emberek miért...

Nem értem. Az emberek miért akarnak mindent tudni? és abból táplálkozni amiből más?

Figyelt kérdés
és a média is ezt sulykolja,hogy taposs át a másikon ugy,hogy megkopasztod közben,ezáltal minden ember irigy lesz,mert zsigerből kezdi félteni azt a keveset is ami van neki.
2013. ápr. 13. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
És ezt te miért akarod tudni? :-)
2013. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. nézz már körül. A hülye magyar meg van vezetve és senki sem kérdezi meg hogy "Miért?". Miért nincs az országnak egy normális gazdasága, miért nem tudunk termelni valamit ami világhírű, nem is kell hogy világhírű legyen, csak hozzon az országba egy kis pénzt.


A többség bele van nyugodva a minimálbéres munkájába, meg abba hogy tervezni kell a gyereket., illetve hogy több mint való sosem lesz egy lakása vagy egy háza.


Amíg ez így van, ne mondd hogy mindent tudni akarnak. Pont az hogy semmiről se vesznek tudomást.

2013. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

elsőnek:

azért kérdeztem mert sokszor nem tudm túltenni magamat ezeken a dolgokon..hogy ezek az emberek miért léteznek..kicsit megfosztottam magamat ettöl a rossz érzéstől mikor ezt ide leirtam...

ez a verseny ami megy nagyon gáz..

ha nekem ilyenem van,holnap te is ilyent akarsz,vagy megmutatod,hogy te nagyobbat,többet tudsz,stb..

2013. ápr. 13. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!