Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animések: A Code Geass-nak...

Animések: A Code Geass-nak hány része, illetve hány évada és hány OVA-ja van? ^_^ Ha van több évadja akkor írjátok már le hogy hogy jönnek sorba illetve hány részesek :333

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Code Geass Hangyaku no Lelouch (25 epizód)

ezzel párhuzamosan:

2.Code Geass Hangyaku no Lelouch Picture Drama (9 epizód, mindegyik 2 normális epizód közötti melléktörténetről szól)

folytatása:

3.Code Geass Hangyaku no Lelouch R2 (25 epizód)


Valamint

Code Geass: Hangyaku no Lelouch: Nunnally in Wonderland (nem kapcsolódik a történethez, csak extra)

Code Geass: Hangyaku no Lelouch - Kiseki no Birthday Picture Drama (szintúgy csak "extra")



Illetve egy másik történet, amely nem Lelouch-ról szól, de a "Code Geass" univerzum része:

Code Geass Gaiden: Boukoku no Akito (csak a Hangyaku no Lelouch sorozatok megtekintése után javasolt a spoiler illetve a háttértörténet / kialakult világkép ismerete miatt)

2013. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ah igen, az "extra" dolgok 1-1 részesek, a Boukoku no Akito pedig 4 részes (kihagytam)
2013. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm^^
2013. ápr. 13. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Akito ugye mint külön mozikként jelenik meg , második rész ha jól emlékszem nyáron. De első rész alapján messze a Lelouch-os EPIC Code Geass alatt van .


Én egyébként úgy néztem hogy a 2évadot végig néztem utánna néztem meg a specialokat meg ova-kat.

2013. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NathanSzerver válasza:

Code Geass: Boukoku no Akito 1

Hol talállom meg magyar szinkronnal vagy felirattal?

2013. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!