Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy bírjak ki velük egy...

Hogy bírjak ki velük egy éjszakát ha folyton cs. Sztetnek?

Figyelt kérdés
Katolikus gimibe járok, és jövőhét hétfőn megyünk lelki napra. Reggel megyünk a sulitól, ott alszunk és másnap jövünk. Kis csoportokba leszünk, na itt kezdődik a baj, mert nem lesz kivel lennem, senki nem lát szívesen... Aztán az éjszakát is nem tudom hogy fogom túlélni, én biztosan nem alszom előttük! Kész szenvedés az a 8 óra is amíg a suliba vagyok velük, nemhogy ez... Ráadásul telefonálni sem lehet majd, hogy legalább felhívjak valakit aki embernek néz. Mit fogok ott csinálni? Lesznek misék, ilyenek, de az éjszakát túl kéne élni valahogy. Tudom hogy úgy tűnik, de nem panaszkodni akarok, csak szarul esik hogy azért néznek le mert csendes vagyok, meg mert apám ukrajnai. Ők meg alföldi parasztok (24 lány van az osztályba, háromnegyedén már végig ment a fél város). És még sorolhatnám, amit tapasztaltam 9 hónap alatt, de most nem ez a kérdés. Szóval mit csináljak? Hogy vészeljem át? Szeptembertől megyek új suliba, de ez olyan hosszú idő.
2013. ápr. 14. 11:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!