Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eper ültetése április közepén?

Eper ültetése április közepén?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy tavaly kora nyáron vettem eperpalántákat tápkockában amiket balkonládába ültettem, sajnos kert nincs, amik őszre indát növesztettek, amiket eltávolítva októberben /az évben/külön ültettem, hogy meggyökeresedjenek erősebben. Most idén tavasszal most áprilisban külön ültethetem-e őket kettesével vagy meg kell várnom az augusztust? Van-e valakinek tapasztalata, mert őszintén az interneten talált cikkek alapján nem merek belevágni... Köszönöm.

2013. ápr. 14. 12:15
 1/2 anonim válasza:

Ahhoz hogy sikeres ültetés legyen szeptember végén vagy október elején ültesd.

Ha nem így teszel a java része elpusztul!

2013. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, már megoldottam közben így nem jöttem fel megnézni, hogy valaki válaszolt-e mert addig nem jött rá válasz és azt hittem, senki sem fog! De nagyon köszi, képzeld elültettem őket azon a héten, hogy a kérdést írtam és már termést is hoztak! Én nem vágom le az első virágot, nincs szívem... de finom volt és most már ők is növesztenek indát!

Köszönöm még egyszer!

2013. júl. 3. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!