Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van 1 50cc-s Körlámpás SR em...

Van 1 50cc-s Körlámpás SR em vettem egy sportkipufogót minarelli 50cc hez. Felraktam és olyan mintha valami blokkoná. Nem új úgyhogy már nem bejáratós. Mi baja lehet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
MEgvettem felszereltem mentem 1 teszt kört a szokásos sebesség helyett 50 el ment. valami beállítást igényel? vagy teli van szennyeződéssel valaki aki ért hozzá legyen szives írni! köszönöm

2013. ápr. 14. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus hiba, a variátort hozzá kell hangolni. Könnyebb görgők kellenek.
2013. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Könnyebb? Azt olvastam 5.4 es az ideális most 4 es van benne ha jóltudom :)
2013. ápr. 17. 23:26
 3/3 anonim válasza:
Gyárival a legjobb mindig a gyári 50es henger,én nekem is igy volt megvettem hozzá a zxe nem ment jobban tőle vissza tettem a gyárit, cseréltem a hengerem 70re gyárival 100-105körül ment a zxel meg máris 120:) a variátor is hozzá volt hangolva:d csak a Karbim nem volt tunign de most már azis az és 130körül megy és veszettül gyorsul
2013. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!