Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szent Péter esernyőjéből...

Szent Péter esernyőjéből tudnátok segíteni pár kérdésben?

Figyelt kérdés

Hol tartotta Gregorics a vagyonát?

Ki égette el az esernyő nyelét?

Mi Wibra Gyuri foglalkozása?

Ki volt Bélyi János?

Mi volt a szerepe Madame Kriszbaynak a műben?

Hogyan végződik a regény?

nagyon fontos lenne mert holnapra kell és ezekre nem tudom a választ és már nincs időm elolvasni a könyvet://


2013. ápr. 14. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg kedvem sincs újra olvasni. Ha tudtad, hogy dogát kell belőle írni, akkor miért nem olvastad el eddig?
2013. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mire nem jó az olvasó napló:

[link]

2013. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem irunk dogát csak házi feladat de ha nincs kész 1-es.

az olvasónaplóba meg nincs minden benne://

2013. ápr. 14. 18:36
 4/9 anonim ***** válasza:

érdekes én minden kérdésedre megtaláltam benne a választ... csak hogy egyet említsek:


Ki volt Bélyi János?

Szereplők:

Bélyi Veronka; János pap


ha végig olvasod (vagy ha egyszer is olvastad a könyvet) akkor tudnod kéne hogy Veronika a János pap húga, vagyis akkor Bélyi János az pap akinek a családjáról és magáról már az első mondatban olvashatsz:


"Halápon meghalt egy tanítóné. Nem volt annak semmije: csak egy kecskéje, egy libája, és egy 2 éves kislánya. De volt egy idősebb fia is, aki pap volt Glogován. "

2013. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó arra már én is megtaláltam de ott a többi amire nem
2013. ápr. 14. 18:44
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor olvasd el mégegyszer..és mégegyszer.. és mégegyszer.... egyedül madame Kriszbay-s kérdésnél kell egy picit gondolkodni... mert az nincs konrkétan leirva
2013. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nincs kedvem elolvasni meg időm se
2013. ápr. 14. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
pontosabban hát nem tudom hogy mire gondol a kérdés... Madame Kriszbay veroni francia nevelőnője volt.
2013. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jah hát ha egy 5 perces olvasó naplót nincs kedved meg időd se elolvasni akkor megérdemled az egyest..
2013. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!