Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hisztek a Guadalupei...

Ti hisztek a Guadalupei szűzanyában?

Figyelt kérdés

A guadalupei szűzanya a monda szerint megjelent egy indián előtt,és arra kérte ezen a helyen építsenek templomot!

Az indián rögtön a pápához rohant,aki arra kérte az indiánt Diegot,hogy hozzon bizonyítékot,a találkozással kapcsolatban!A szűzanya arra kérte Diegot,hogy menjen fel a plébániához,ahol tél ellenére egy csomó rózsa terem!

Diego a köpenyében vitte a rózsákat a pápához,és amikor el engette a köpeny két fülét,a rózsák mellett,a szűzanya képe lett látható a köpenyen!

Ez a köpenydarab a guadalupei bazilikában van egy üveglap mögött!Rengeteg képmásolatot készítettek,amik nagyon hamar kifakultak,elkoptak! Az eredeti kép még mindig jó állapotban van!

A tudósok megállapították hogy a képen lévő szűzanya pupillája a világosságtól összemegy,a hideg templomban a szűzanyakép mindig 36,6-fokos,és a szűzanya övénél a vérnyomás 150-es mint egy terhes nőnél!

Nekem az a véleményem ebben a valóban szent képben tényleg benne van a szűzanya lelke!



#Szűzanya #Guadalupe
2013. ápr. 14. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem zárkózom el attól, hogy ez a sztori lehetséges lenne. Azonban a hit szerintem teljesen más. Nem mindegy hogy ott az a lepel vagy sem? Mi köze annak a LÉLEK-hez. Aki a történet előtt hitt benne az hisz/hitt benne. Azonban ez nekem inkább bálványimádat. Sajnos a nagy igazság az, hogy le se szarták, amíg meg nem jelent azon a köpenyen. Látod még a pápa se hiszi el, csak ha látja :D a szűzanya bizonygatja igazát a világ egyházi vezetőjének...

Az elején teljesen hihető dolgokkal kezd a történet, megalapozva ezzel az utána következő hihetetlenebb részeket. Arra egyébként kíváncsi lennék, hogyan mérik egy köpenydarab vérnyomását :D

Egyébként a Guadalupei szűzanya az Szűz Mária? Vagy teljesen más?

2013. ápr. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A másik neve a guadalupei szűzanyának a guadalupei szűz mária!

Nekem az a véleményem hogy ez ugyan az a szűz mária,akire te gondolsz,csak ott másképpen ábrázolják,és más legendája van! Az eredeti szűz mária még Géza király előtt élt ember képében! Ez a szűzanya szent képében jelent meg az égben a félholdon lebegve amit egy angyal tartott! Mondják is a guadalupei imákban,hogy szeplőtlen fogantatásba fogantató szűz mária! Jézus szent édesanyja!

Az egyik ima megkezdő felszólítása! A guadalupei szűzanya kb 500 éve jelent meg! Állítólag az indiánokat a keresztény hitre vezetni!

Ez a szűz mária ugyan az akire te gondolsz,csak más formában jelent meg egy indián előtt!!!!!:D Amúgy a szentkép szerintem maga a szűzanya!!

2013. ápr. 15. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Előre leszögezem, hogy felőlem abban hiszel amit akarsz, nem akarlak meggyőzni az igazamról. De a véleményemet leírom.

Nekem ez azért fura, mert az indiánok vígan és boldogan éltek, összhangban a természettel, amíg meg nem jelentek az európaiak. Inkább ez a sztori kellett ahhoz, hogy anno megtérítsék az indiánokat. Nem hinném, hogy élvezték az évszázadokon át tartó népirtást, amit "keresztények" tettek az anyagi javakért.

Hogy érted, hogy: a szentkép maga a szűzanya?

2013. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát úgy hogy MINDIG 36,6 fokos! A pupillája kisebb és nagyobb lesz! A vérnyomása is valóságos! Ha én készítenék egy szentképet nem rendelkezne ilyen tulajdonságokkal!! Ebben a képben benne van a lélek!
2013. ápr. 17. 14:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!