Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szoktátok azt gondolni,...

Nem szoktátok azt gondolni, hogy az emberek rajtatok nevetnek?

Figyelt kérdés
Én mindig attól rettegek, hogy a metról, a trolin, a buszon vagy akár az utcán rajtam nevetnek az emberek. Pedig megpróbálok senkinek sem ártani és mégis úgy érzem, hogy kinevetnek. Olyan csúnya lennék?
2009. szept. 23. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezt hiszem. Pl. ha buszon vagyok, és jle szeretnék szállni, utálok felállni és odaállni az ajtóhoz, mert félek, hogy mindenki engem néz, és kiröhög magában:S
2009. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj már ne legyetek paranoiásak:D

Mégis miért röhögnének ki?

Ti nem szoktatok más embereket nézni a buszon, vonaton? Titeket is biztos szoktak, de ez nem azt jelenti, hogy ki is röhögnek.

Én, ha látok egy nem éppen szép embert, magamban megjegyzem, de fél perc után el is felejtem...

2009. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek a második válaszolóval!!!



:D

2009. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi szépen^^:):D
2009. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is félek tőle.

Valahogy attól is félek, hogy már megint beszól valaki...

Rendesen idegbajt kapok, hogy én, a 13 éves lány, aki nem öltözik úgy mint egy sarki..., vékony, semmi extra, nem gyönyörű, de nem is a vasorrú bába. No annak mi a francnak szólnak be állandóan?

De télleg, idegesít. xD És néha egy két nevetés szintén, bár inkább ez az éretlen kortársaimtól...

2009. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nevetgelnek csak úgy, s ha mégsem teszel valakinek azért ne és kétségbe.. Nekem már volt olyan hogy rajtam nevettek, de engem sosem érdekelt igazán hogy más mit szólt, más úgysem ad semmit ingyen, tehát tőlem nevethetnek, én azért nem állok féllábon sehol:D
2009. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
énis utálok felállni jelezni :D
2009. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!