Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak Nyári szünetben?...

Mit csináljak Nyári szünetben? 11/F

Figyelt kérdés
Főzni tudok.Tanulni nem fogok. A táborokat nem szeretem.sportolni tudok de elég unalmas egyedül.(barátnőm nincs). van kutyánk csak én 30 kg vagyok ő meg 50 kg és el ránt meg öreg is.olvasni szeretek de nem tudok egész nap olvasni.szeretek zenét hallgatni.faluban lakok! valamit írjatok.(csak ne olyat hogy verjem ki meg hülyeségeket)
2013. ápr. 14. 21:09
 1/5 anonim válasza:

Amikor én ennyi idős voltam nagyon sokat hülyültem haverjaimmal! =)

Én 9éves koromtól nőttem egy kisebb városban (akkor még falu volt), ez rengeteg lehetőség a városhoz képest, biciklizzetek el erre-arra, meg amit szerettek osztálytársaitokkal csinálni :D

A déli órákban ha nincs kedved szénné égni válassz valami benti tevékenységet, ilyenkor tudsz olvasni, ami hasznos de ha nincs hozzá erőd elkockulhatod az időt, netezéssel vagy játékkal (de csak mértékkel)

Barátnőzni meg még ráérsz 2-3évig ;)

2013. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a haverok sosem érnek rá
2013. ápr. 14. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Én magyar korrepetálásra is szánnék időt!

A nyári nem tulajdonnév, elránt egy szó, faluban lakom és nem lakok. A mondatokat nagy betűvel kezdjük, s tagoljuk is. Ha bukni nem szeretnél, ezzel is foglalkozz. A kutya nem ember, így a kutya nem ő!

2013. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aspikami ***** válasza:

Hát nekem ilyen gondom nincsen. :D

Felkelek kb. 10-kor aztán leülök pár órát gépezni, olvasok.

Ez eltart addig mire már nem égek szénné a napon, így tudok menni haverokkal bringázni,focizni stb. (Ez kb este 9-ig :D)

2013. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
54%
Szerintem bringáz kint a az udvaron olvassá ha nagyon meleg van az hasznosz mert legalább még jobban olvasol majd nézd a tv és minden nap írj le 10 mondatot hogy tanulj is nyron valamit vagy lépj fel fézbukra és jelölj be engem :D am komolyan mi a neved fézbukon :D
2013. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!