Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anglia vagy Olaszország?

Anglia vagy Olaszország?

Figyelt kérdés
Elsősorban munka szempontjából érdekel, hol van több lehetőség? Hova érdemesebb menni? Tapasztalatok esetleg? Hol lenne jobb? Az emberek milyenek?

2013. ápr. 14. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
olasz
2013. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem tudom anglia milyen, nem voltam ott, azt hallottam, hogy màr "megtelt" kulfoldiekkel, de hangsulyozom, nem tudom milyen...

En olaszorszagban èlek 15 honapja, kijottem szerencsèt probàlni, de most hazamegyek. Dolgoztam, lehet talàlni munkàt, de jorèszt feketèn, szerzodès nèlkul (bèbiszitter, gondozo, takarito, mosogato). persze van kivètel, de szerencse kell hozzà. otthonrol kaptam egy naogyon jo àllàsanjànlatot, elfogadtam... otthon èpithetek karriert, itt sajnos nem :(

2013. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Singham válasza:
Két különböző országot soroltál fel, aminek két különböző nyelve van. Melyik nyelvet beszéled olyan szinten, hogy megértsd mit mondanak neked és te is megtud értetni magadat? Ez alapján dönts. Ergo, ha olaszul tudsz marad Olaszország, ha angolul, akkor Anglia.
2014. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!