Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi ideig kell tanulnom...

Mennyi ideig kell tanulnom (egyedül) az angolt, hogy társalgási szinten tudjam használni?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig kell tanulnom az angolt, hogy megértsem, mit mondanak nekem?
2013. ápr. 15. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi időt foglalkozol vele. Ha napi 15 percet akkor igen csak sokáig, ha napi 18 órát akkor már nem kell olyan nagyon sok idő.
2013. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyedül? Nem lehet. Megtanulhatod a nyelvet, de ha egy igazi angol hozzád szól fogalmad nem lesz mit mondott (más a helyzet, ha nem angolról van szó, hanem valakiről akinek szintén ez a második nyelve, de az is csak kicsit jobb.)


Ha társalogni akarsz muszály hogy legyen valaki akivel gyakorolhatod, és kezdj el filmeket nézni, angolul, angol felírattal.

2013. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Társalgási szint? Tanulással nem tudod megtanulni. Csak használattal tudod megtanulni. Nézz filmet angol nyelven, angol felirattal. Ha érdekel valamilyen hobbi, akkor nézz róla videókat youtubeon. Talasztalatból tudom. Érettségin 107 pontból 98 at értem el, úgy hogy EGYÁLTALÁN NEM készültem, vagy tanultam. Ráadásul 4 évig "tanultam" angolt. Viszont annyi autós, motoros, gimnasztikás, kártyatrükkös, rubikkockás, mindenféle tanítós, lócitromos videót néztem youtubeon, amennyit senki más az északi félgömbön.
2013. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!