Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok tanulni? Két...

Miért nem tudok tanulni? Két órája tanulok de nem jegyeztem meg semmitse:S

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is akarj megtanulni. Addig nem fog menni amíg nem akarod. Utána sicc a géptől. Menj el fél órát aludni, majd akarj is megtanulni. Húzz bele nehogy az érettségi előtt kezdj el tanulni egy héttel ha majd odaérsz.
2013. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :D
2013. ápr. 16. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a jegyzet/könyv olvasása mellett fészbúkozol meg gyk-zol, vagy a telefont más elektromos kütyüt nyomkodsz akkor az nem tanulás, hanem felesleges időpocsékolás.


Én 4-5 tételt tanulok meg naponta tételenként 8-10 oldal, ami tele van latinnal, és másnap vissza tudom mondani 90%át. Azért mert arra figyelek amit olvasok és nem másra.


Amúgy 30-40 percnél többet ne tanulj, utána pihenj, levegőzz kicsit a kertben, és szellőztesd ki a szobát.

2013. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen sokat segítettek:D
2013. ápr. 17. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!