Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan hogy usb kulcsal...

Van olyan hogy usb kulcsal induló számitógép? létezike ijen mert má halotam ijesmit

Figyelt kérdés
van ijen program ha igen akor irjatok
2013. ápr. 17. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Most olyat akarsz, hogy bedugod a gépbe és elindul a számítógép?
2013. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ojan ra gondoltam
2013. ápr. 18. 06:15
 3/5 A kérdező kommentje:
már sikerült meg találnom a eszt a programot ha titeket is érdekel akor adok egy linket saját feltöltésem
2013. ápr. 18. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:

De ez mégis hogy a rákba működhet?

A számítógép nem tudja érzékelni és feldolgozni, hogy be kellene kapcsolnia, mert nincs áram alatt, a számítógp működéséhez pedig áram szükséges.Tehát ha most csak úgy bedugod a leállított gépbe az szerintem qrvára nem fogja bekapcsolni a gépet, mert az nem tudja feldolgozni, hogy be kellene kapcsolnia.

2013. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez a program ara van hogy bejelentkezen a felhasználó fiók ba ha teszel egy felhasználói jelszavat a gépedre az usb kulcs ról fogja leolvasni a kódot a kód a kulcson van oszt ne nyukál senki a géphez ha az usb nálad van
2013. ápr. 20. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!