Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek hogy ne egyen annyi süteményt, mert már igy is nagy a feneke? Finoman persze.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 17:56
 1/4 Directioner válasza:
Attól tartok ezt finoman nem tudnád megmondani neki, mivel egy lány elvárja hogy a barátja ne a kinézetéért szeresse őt..szerintem amikor mondjuk megkívánja a sütit, csinálj te neki egy egészséges kaját.
2013. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez az a tipikus téma, ami mindenhogy bántó. Talán kezdeményezz valami olyasmit, hogy valamit (pl. cukrot) mellőzni szeretnél az étrendedből vagy, hogy izmosabb szeretnél lenni, és hogy csinálja ő is, támogatásként.
2013. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az enyémnek azt szoktam mondani, :

Ne zabálj annyit mert már akkora a segged mint egy rinocérosznak...

2013. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezt nem lehet másképp megoldani csak viccesen hogy tényleg ne legyen belőle sértődés probáld meg viccesen előadni magad a beszédedre vigyázz azon mulik minden de csak akkor ha a barátnőd érti a poénkodást és nem sértődik meg minden hülyeségen . nekem szerencsém van mert a csajom jófej és érti a viccet. és vannak olyan pillanatok hogy csak ugy poénból oltjuk egymást például többet eszik a kelleténél én meg mondom neki hogy lassan elgurulsz stb de itt az a baj hogy tényleg a lányon mulik az egész hogy mennyire veszi magára és tényleg nem problémázik miatta.
2013. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!